Nem jött össze a bravúra az angyalföldi vízilabdázók ellen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Két katasztrofális negyed után a második félidőben javított, ennek ellenére 15:11-re kikapott az Angyalföldi Sportiskola és DSE alakulatától a Dunakanyar Waterpolo OB I/B-s vízilabda csapata.

A sereghajtó ezúttal a bronzéremre pályázó angyalföldi gárdához látogatott és hamar kijött a két fél közötti különbség. Az első negyedben már hátrányba kerültek: a Dunakanyar Waterpolo ugyan vezetést szerzett (0:1), majd zsinórban bekapott három gólt.

A második negyedben tovább folytatódott a rémálom, hiszen hatszor rezzent meg a kapujuk hálója, míg a vendégek csak 1 találatot szereztek. A szünet jót tett nekik, hiszen a harmadik negyedet 3:5-re, míg a negyediket 2:4-re nyerték meg. A feltámadás későn jött, a hazaiak magabiztos sikert arattak.

(Forrás: waterpolo.hu)