Négygólos vereséget szenvedett a Dunakeszitől a Szentendre

Pinterest LinkedIn Tumblr +

A Pest megyei labdarúgó másodosztály Északi csoportjának 8. fordulójában hazai pályán fogadta a Szentendre VSE a VS Dunakeszi alakulatát. A hazai csapat már a 3. percben hátrányba került és végül négygólos vereséget szenvedett.

Derült égből villámcsapásként érhette a szentendreieket, hogy Csuport Zsombor már a 3. percben vezetéshez juttatta a Dunakeszit (0:1). Az első játékrészben ezután már nem esett több találat, de a szünet után kinyílt a gólcsap. Csordás Simon Tibor az 52. percben bizonyult eredményesnek (0:2), Kacsó Attila a 63. percben lőtte hálóba a labdát (0:3), a végeredményt pedig Szabó Balázs a 68. percben állította be (0:4).

A vereséggel a Szentendre visszacsúszott a 14. helyre és immár négy mérkőzés óta tart a csapat nyeretlenségi sorozata.

(Forrás: MLSZ Adatbank)