Mind a négy mérkőzését megnyerte eddig a szentendrei futballcsapat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1:2-re győzte le szeptember 14-én, szombaton a Vác-Deákvár SE alakulatát a Dunakanyar SE-Szentendre csapata, mely négy győzelemmel áll az élen a Pest Vármegyei Másodosztályú Felnőtt Labdarúgó Bajnokság Északi csoportjában.

Igazán jó formában vannak a szentendrei labdarúgók, hiszen városunk futballistái jól kapták el a bajnoki rajtot és három, sikerrel megvívott mérkőzés után utaztak Vácra. A dunakanyari rangadó jól kezdődött, hiszen az 5. percben Bonifert Máté János megszerezte az első szentendrei gólt (0:1). A szünet után a 68. percben szintén ő talált be (0:2), majd a hajrában Veres Máté révén szépítettek a hazaiak (1:2). Szabálytalanságokban is bővelkedett a mérkőzés, hiszen a játékvezető összesen 9 sárga lapot osztott ki.

(Forrás: MLSZ Adatbank)