Döntetlen született a Tápiószecső elleni rangadón

Pinterest LinkedIn Tumblr +

A Pest megyei labdarúgó másodosztály Északi-csoportjának 18. fordulójában 1:1-es döntetlent játszott a középmezőnyben tanyázó Szentendre VSE csapata a Tápiószecső FC-vel. Az alsóházi rangadón csak az első negyedóra hozott izgalmakat, ugyanis a két találat a 12., illetve a 15. percben esett.

Felemás szezont fut a Szentendre VSE alakulata, mely ősszel még fényes diadalokat is avatott (0:6-os győzelem a Bagi TC ’96 ellen), tavasszal viszont eddig egy győzelemnél és a mostani találkozót beleértve három döntetlennél jár.

A hétvégi bajnokin Kovács (K) – Turi, Daru, Jármy, Egervári, Deák, Szabó, Virok, Urbán, Szirony, Hajdu összeállításban lépett pályára a Szentendre, csereként pedig Takács, Málits, Szalai és Bilibok jutott szóhoz. A 12. percben Fekete István (Tápiószecső) megszerezte a vezetést (0:1), majd három perccel később kiegyenlített a Szentendre, hiszen Egervári Márton is betalált (1:1).

A mérkőzés további részében nem született újabb találat, így maradt az 1:1-es eredmény.

(Forrás: MLSZ Adatbank)