Kijózanító pofonba szaladt bele a Szentendre VSE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Április 3-án 5:2-re kapott ki a Mogyoród FC otthonában Szentendre VSE felnőtt labdarúgó csapata. A Pest megyei másodosztályú bajnokság 19. fordulójában megrendezett találkozón Bilibok Dániel és Deák Ferenc góljával szépített a Duna menti alakulat.

Nem indult jól a Szentendre számára a Mogyoród elleni mérkőzés, mivel a hazaiak egyik legjobbja, Papadopoulos Aris Panagiotis már a 4. percben beköszönt (1:0). A szünetet követően a görög származású labdarúgó még két találatot szerzett: a 48. percben (2:0), illetve a 60. percben is eredményesnek bizonyult (3:0).

A 67. percben Papp Krisztofer Tibor góljával már 4:0-ra ment a Mogyoród, egy perccel később pedig Szabó Gergő tovább növelte a hazaiak előnyét (5:0). Nyugodtan mondhatjuk, hogy a Szentendre túl későn ébredt fel, mivel Bilibok Dániel 82., illetve Deák Ferenc 85. percben született gólja érdemben már nem befolyásolta a mérkőzést.

(Forrás: MLSZ Adatbank)