Az első negyedben eldöntötte a meccset a Dunakanyar Waterpolo

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hazai vizeken 11:9-re győzte a Férfi OB I/B bajnokságban szereplő Dunakanyar Waterpolo csapata a Fehérvár VSE alakulatát. Tusa Márk egymaga négy góllal járult hozzá a sikerhez, de társai is kivették a részüket a feladatokból.

Igazi ki-ki meccset játszott egymással a két gárda, amelyen az első negyedet 3:0-ra húzta be a Dunakanyar Waterpolo. A másodikban a vendégek diadalmaskodtak (3:4), a harmadikban és a negyedik negyedben pedig nem bírtak egymással a felek (3:3, illetve 2:2).

A 11 hazai találatból a már említett Tusa Márk négyet jegyzett, rajta kívül Hajdu Lóránt és Radócz Zoltán kétszer-kétszer köszönt be, míg Tislér András, Szabó Balázs és Cseh Attila fejenként egy gólt szerzett. A hazaiak nagyon akarták ezt a győzelmet, amit a statisztika is visszaigazol: 23 akciólövésből 7-szer bizonyultak eredményesnek.

(Forrás: waterpolo.hu)