Átgázolt a Szentendrén a bajnoki címet szerző Gyömrő

Pinterest LinkedIn Tumblr +

A félidőben még csak egy gólos hátrányban volt a Pest megyei másodosztályú bajnokság Északi csoportjában szereplő Szentendre VSE, végül 1:6-ra kapott ki az UFC Gyömrő alakulatától. Négy fordulóval a vége előtt a hazaiak a tizenegyedik helyet foglalják el a tabellán.

A mérkőzés első találatára egészen a 9. percig kellett várni, Pintér András pedig előnyhöz juttatta a vendégeket. Szentendrei részről a 25. percben jött a válasz, amikor is Deák Ferenc kiegyenlített.

Már a szünetre készültek a felek, amikor Rontó Roland Zoltán a 45. percben újra előnyhöz juttatta a Gyömrőt. A pihenő alatt valami történt, ugyanis a vendégek igencsak megtáltosodtak és gyakorlatilag földbe döngölték a Szentendrét.

Rontó Roland Zoltán az 52. percben szerezte meg csapata harmadik találatát, majd Horváth László a 77. percben (1:4), Németh Szabolcs az 82. percben (1:5) bizonyult eredményesnek. Az utolsó gólt Potocska Ádám István szerezte a 89. percben.

A játékvezető igencsak jószívű volt, hiszen Horváth Péteren (Gyömrő) kívül más nevét nem írta fel a sárgalapra.

(Forrás: MLSZ Adatbank)