Legyőzte riválisát és élre állt a Szentendrei NKE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nagy csatában, 20:24-re győzte le idegenben az Esztergomi Vitézek RAFC felnőtt női kézilabda csapatát a Szentendrei NKE. A sikernek köszönhetően átvették a vezetést az NB II Észak-csoportban.

A találkozót a hazai alakulat kezdte jobban, három perc elteltével már 2:0-ra vezetett az Esztergom, Valovics Nóra és Barczi Anna is eredményesen bizonyult. Rövid időn belül magára talált a Szentendre, viszont csak a 12. percben, Kovács Rebeka találatával vették át a vezetést (3:4), sőt onnantól kezdve az Esztergom többször egyenlített, de mindig csak az eredmény után futott.

A 23. percben már hárommal ment a Szentendre (8:11), de a szünetre 11:12-es állásnál vonultak a csapatok. A pihenőt követően mindent megtett az Esztergom, de állandósulni látszott a 1-2 gólos különbség. A hajrát jobban bírták a vendégek, a mérkőzés utolsó találatát a szentendrei Lukovics Boglárka Ágnes szerezte.

Végeredmény: Esztergomi Vitézek RAFC 20:24 (11:12) Szentendrei NKE

(Forrás: MKSZ Adatbank)