Kiütötte a szentendrei futballcsapat a Valkói KSK alakulatát

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mészárlást” rendezett a Pest megyei másodosztályú bajnokság Északi csoportjának 15. fordulójában a Dunakanyar SE-Szentendre, mely 6:0-ra győzte le hazai pályán a Valkói KSK csapatát.

A gólcsap a 28. percben nyílt ki, amikor is Zauer Márton Benedek megszerezte a vezetést (1:0). Nyolc perccel később érkezett a második szentendrei gól, melyet Egervári Márton jegyzett (2:0). Deák Ferenc a 43. percben köszönt be (3:0), így háromgólos előnnyel vonult a Duna-parti gárda az öltözőbe.

A pihenő után kisebb gólszünet következett, majd a 67. percben Turi Gábor törte meg a csendet (4:0). A mérkőzésen Egervári Márton mesterhármasig jutott, hiszen a második találatát a 75. percben (5:0), míg a harmadikat a 90. percben szerezte (6:0).

(Forrás: MLSZ Adatbank)