Kikapott a Pénzügyőr II. ellen a Szentendrei KSE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rosszul kezdett és bár a harmadik negyedet sikerült megnyernie, végül 103-76-ra kikapott a Pénzügyőr SE II. otthonában a Férfi NB II. Közép B Csoportjában szereplő Szentendrei KSE kosárlabda csapata.

A hunbasket.hu adatai szerint a mérkőzés rémálomszerűen kezdődött a vendégek szempontjából, hiszen az első negyedben a Pénzügyőr II. tarolt és tíz perc elteltével 20 ponttal vezetett a hazai alakulat (33:13).

A második negyedben rendezte sorait a Szentendre, melyben mindössze 2 ponttal maradtak el a vendéglátóktól (21:19), a félidőt követően viszont összejött a szépítés. A harmadik negyedet sikerült behúzni (22:25), az utolsó tíz percben pedig 27:19-re diadalmaskodott a Pénzügyőr II. Vendégrészről a legeredményesebb Berneczei László István volt, aki összesen 24 pontot dobott. A Szentendre 2 fordulót követően még nyeretlen.

(Forrás: hunbasket.hu)