Szentendrei foci: három ponttal zárult az ecseri kaland

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Három ponttal távozott a hétvégén az Ecser SE otthonából a Dunakanyar SE-Szentendre felnőtt labdarúgó csapata, mely a Pest vármegyei labdarúgó másodosztály Északi-csoportjának 13. fordulójában 0:4-re győzte le ellenfelét.

A legutóbbi bajnoki első félideje a 40. perc után indult be igazán, hiszen a hajrában két gól is született. A 42. percben Bonifert Máté János (0:1), a 43. percben pedig Deák Ferenc köszönt be (0:2), így a szünetben már két góllal vezettek a vendégek.

A gólcsap a második játékrészben is kinyílt. Alig hogy útjára indult a játékszer, a 46. percben Málits Márkó növelte tovább a Szentendre előnyét (0:3), majd az 56. percben az első találat szerzője, Bonifert Máté János belőtte második gólját – ezzel pedig a végeredményt is beállította (0:4).

Az újabb siker révén a Dunakanyar SE-Szentendre nagy lépést tett a dobogó felé, a csapat immár nyolc mérkőzés óta veretlen!

(Forrás: MLSZ Adatbank)

(Borítókép: Pixabay)