Futsal7vége: kiütötte a Dunakeszi a Zebegényt

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Január 28-án a Zebegény Garvittax Sportegyesület öregfiúk alakulata számára is megkezdődött a Futsal7vége versenysorozat, mely a kimondottan jó erőkből álló VS Dunakeszi csapata ellen „idegenben” 8:2-es vereséget szenvedett.

A mérkőzésen a VS Dunakeszi már az első percben megszerezte a vezetést Temesi Norbert Vilmos révén, melyre zebegényi részről a 4. percben jött a válasz, Légrádi János egyenlített. Ezután nyílt ki igazán a gólcsap, a Dunakeszi 8 gólig jutott. 8:1-es állásnál szépített a Zebegény, Zahorán Zoltán talált be, ezzel be is állította a végeredményt (8:2).

A zebegényiek a vereséget követően vigaszágon harcolhatják ki a negyeddöntőbe jutást. A klub a közösségi oldalán azt írja, hogy ellenfeleik az AC Villám és a tavalyi győztes Inárcs VSE csapatai lesznek a gödi Balázsovits János Sportcsarnokban.

(Forrás és kép: Zebegény Garvittax Sportegyesület/MLSZ Adatbank)