Győzelemmel kezdték a szezont a szentendrei labdarúgók

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bár a félidőben még vesztésre álltak, végül 3:2-re megnyerték a szezonnyitó bajnokit a Pest megyei második vonalban szereplő Szentendre VSE labdarúgói.

A Duna-parti város csapata a Pest megyei másodosztályú felnőtt bajnokság, Északi csoportjának második fordulójában játszotta le első mérkőzését. Augusztus 21-én, hazai pályán fogadták a Bagi TC ’96 alakulatát.

A hazaiak már a 4. percben hátrányba kerültek (0:1), ugyanis Maros Szabolcs vezetéshez juttatta a vendégeket. Tóth Henrik a 30. percben talált be, így már 0:2 volt az állás. Kezdett elúszni a meccs, amikor is Egervári Márton a 44. percben szépített, ezzel visszahozta a mérkőzésbe a Szentendré.

A vendéglátók a szünet után újult erőre kaptak: Szabó Ádám Imre a 62. percben egyenlített (2:2), tíz perccel később pedig Deák Ferenc megszerezte a győztes gólt (3:2). Soha rosszabb bajnoki rajtot és sok-sok pontot kívánunk a csapatnak!

(Forrás: MLSZ Adatbank)