Tíz emberrel is legyőzte a Leányfalut a Szentendre

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2:0-ra győzte le a Dunakanyar SE-Szentendre a Leányfalui SE alakulatát a Pest megyei másodosztályú felnőtt labdarúgó bajnokság Északi csoportjának 25. fordulójában. A hazaiak nyeretlenségi sorozata éppen a szomszéd település gárdája ellen szakadt meg és a 11. helyről a 8. helyre kapaszkodtak fel.

Küzdelmes találkozót vívtak a Duna menti rangadó résztvevői, hiszen az MLSZ Adatbank jegyzőkönyve szerint lapok tekintetében Pető Tamás játékvezető hétszer mutatott fel lapot, abból az egyik piros volt.

A Szentendre 31. percben Málits Márkó révén szerzett vezetést (1:0), majd a 48. percben Bonifert Máté János tovább növelte az előnyt (2:0). A 70. percben a kiállítás sorsára jutott Kovács Ábel, így megfogyatkozott a hazai csapat, ám a vendégek nem tudtak élni az emberelőny nyújtotta lehetőségekkel és pont nélkül távoztak a Dunakanyar SE Sporttelepéről.

(Forrás: MLSZ Adatbank)

(Kép: Pixabay)